Probleem 20.05.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mis võib põhjustada tugevaid kaela ja peavalusid. Nimelt algasid emal u´ 3 nädalat tagasi kaela ja kuklavalu, millele järgnes ka peavalu ja nüüd on see praktiliselt koguaeg. Samuti on õlad masseerides valulikud. Oleme käinud perearsti juures asju ajamas ja tal on ka tehtud mingid ajupildid, aga vastuseid pole arst kirjutanud. Samuti on tal peale seda tekkinud mäluhäired ja nüüd ka epilepsia (esinenud ka varem, kuid ravi lõpetati). Kas sellised valud võivad viidata kasvajale?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseks võivad olla kaelalihaspinged nt ärevuse korral, võimalikud on ka valud seoses muutustega kaelalülides, kõhrketastes. Asi selgub peale neuroloogi läbivaatust.

Dr. Ain Pajos