FND, funktsionaalne neuroloogiline häire 14.05.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Kas Eestis tunnustatakse/teatakse functional neurological disorder (FND), funktsionaalne neuroloogiline häire kohta? Kui jah siis kuidas ja millega seda ravitakse? Kas allpool nimetatud rohud on kättesaadavad?

Küsimus tuleneb sellest et see on diagnoositud välismaal ja kui on soov eestisse tagasi kolida, kuidas selle häirega eestis tegeletakse.

Aitäh!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sündroom on ka Eestis tuntud ja vajalik ravi kättesaadav.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika