Tere. Kas saaks selgitust tulemustele? 18.06.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kirjeldus: SPONDYLOGRAMMID LUMBO-SAKRAALOSAST 2- SUUNAS 5 nimme-tüüpi lüli, kerge skolioos paremale.Lülikehade kõrgused ii, tagant ühisel joonel, nimmelordoos säilinud. L4/5 lülivahe ahenenud ja samas lõpp-plaatide subkondraalne skleroos ning tagasihoidlikud eesmised ja külgmised osteofüüdid. Fassett-liigesed ealised. Luude struktuursus ii.
Järeldus: Osteochondrosis vert L4/5

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Pildil on kirjelduse järgi 4 ja 5 nimmelülidevahelise diski kahjustatuse tunnused. Võivad esineda korduvad alaseljavalud aga ka valud ja suremistunded sääres ja labajalas.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika