Suured varbad surisevad ja valutavad 23.06.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Umbes kaks-kolm nädalat tunnen mõnikord suurtes varavastes surinat või ka sellist kerget valu või isegi mitte valu, vaid ebamugavustunnet. Google pakub igasuguseid koledad ja vähem koledaid variante. Artriit ja ms, isegi B12 vitamiini puudus (kuigi B12 on mul korras, hiljuti tegin vereproovi) aga kas on ka mingi kergem põhjus võimalik?:) Või mida soovitate teha, millal arsti juurde pöörduda?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseid võib tõesti olla mitu. Kui varem või nüüd esinevad ka alaseljavalud, võib põhjus olla ka nimmelülidevahelise diski nihkes. kui probleem süveneb tuleb külastada neuroloogi.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika