Valutav puus. Perearstile käidud. 08.07.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Kas on õige, et puusa liigese põletiku (1 staadium, röntgeni põhjal) korral ei määrata mingit ravi, peale paratsetamool 3 *päevas tugeva valu korral? Pereõe soovitus, petearst ei pööranud üldse rohkem tähelepanu. Kuhu peaksin pöörduma, kuna valu liikunud edasi ka põlvedesse ja kanna alla?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Puusaliigese valu tavaliselt kanda ei löö, võimalik on hoopis selgroo nimmeosa probleem. kui valu on ka sääres, tuleks läbi perearsti teha rö pildid nimmelülides ja tulla neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika