Ragisev ranne 07.05.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Mul oli sügisel lodiluumurd ja nüüd 2 nädalat tagasi väänati mul sama kätt nüüd mul ranne ragiseb juba 2 nädalat ja valutab ning on ka piiratud painuvus. Ütitasin ka pöörduda emose aga seal mind vastu ei võetud. Mida ma peksin tegema ja millega võib olla tegu? Vastust ootama jäädes!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ikka perearst, arstlik läbivaatus, vajadusel kordusradiogrammid randmest 3 suunas, lodiluu projektsioon, ultraheliuuring, siis edasine.
Esialgu võiks kanda päeval randme ortoosi, paikselt salvravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi