Mul oli reedel vist kuumaga miskit 01.07.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Mul mure reedel oli päris palav päev ja neljapäeval käisin ka Helsingis ja seal samuti palav ja laeval oli palav ja teete oli mul kõige ebameeldivam asi kui järsku hakkas paha ja iiveldus nahk oli ka kuum kasutasin küll päikesekreemi aga vist ei aitanus ja ja laupäeval läks kõik paremaks aga kõhulahtisus endiselt muret teeb kuidas leevendada kõhulahtisust wc vahet käin päevas umbes 6 korda ja neet on äisti väikest tõrtsut tulevad välja ka . Kas see kõhu lahtisi võib olla tingitud kuumast ilmast mis oli 27-28 juunil või ???
Huvitav mida soovitate et leeventata

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Tänan huvitava kirja eest. Loen siit välja 2 muret- kerge päikesepiste kuumarabanduse ja veepuudusega ning viiruslik seedehäire. Kõhuvaevuste raviks probiootikumi kuur, nt Enterol käsimüügist 14 päeva,gaasita mineraalvesi 1,5 l päevas, hapendatud piimatooted, kergem toit. Kui vaevused püsivad, siis aitab perearst.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi