Öösiti magades tatti voolab 06.08.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere , öösiti küljepeal magades hakkab ila jooksma ,nii et padi ja lina märg , eriti siis kui unes näen et söön midagi vöi hakkan sööma, oskate öelda kas sellele on mingit koduseid vöi ravimeid (mitte retseptika) olemas?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ei loe siit välja tõsist meditsiinilist probleemi. Igaks juhuks perearti poolt läbivaatus, põhjendatud uuringud ja soovitused.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi