Suurenenud GGT näitaja 08.08.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Veebruari kuus tehtud GGT analüüsi näit oli 100 ühikut. Augustis tehtud sama analüüs ja nüüd näit 222 ühikut. Millega võiks olla tegu ja kas peaks juba muretsema hakkama. Saan aru, et see on seotud neerude, maksa, sapiga. Alkohooli tarbin väga minimaalselt.

Lugupidamisega

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vajalikud uuringud, konsultatsioonid perearsti juhtimisel. Seniks olla 1 kuu täiskraske, vaadata koos arstiga üle ka ravimid mida tarvitate.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi