Muutused lihases 20.08.12 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, umbes kuu tagasi tekkis vasaku jala reie peale kummaline pikliku kujuga lohk, nagu lihas oleks puudu, umbes 10x4 cm. Nahal muutusi pole. Ei oska kuhugi pöörduda, võibolla on see tühine asi aga võibolla mõne suurema häda tunnus.

Arst vastas:

Le Vallikivi

dr Le Vallikivi

Perearst

Tervist,
Teie poolt kirjeldatud muutus Teie kehas tundub äärmiselt kummaline, samas aga ükski suurem häda niimodi enamasti küll ei alga. Kui selline muudatus Teie kehas tundub Teile endale veider, siis võiks kindluse mõttes teda oma perearstile siiski näidata, kasvõi selleks, et hingerahu tagasi saada. Kirjaliku kirjelduse järgi on seda suhteliselt keeruline teha.
Lugupidamisega
Le Vallikivi