Silmalla tekkinud odraiva laadne punn 09.04.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Silmaalla tekkinud odraiva laadne punn ja ei kao ära.soov teada kiida eemaldada ja kuhu pöörduda.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalik, et rahetera e halasioon. Tekib rasunäärme viimajuha ummistusest. Raviks üldjuhul perearsti määratav silmasalv, punnikese massaaž sooja lusikaga lau serva suunas. Kui efekt puudub, siis silmaarst, harva võib vajada protseduuri.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi