I trimestri vereproovi tulemused 15.08.24 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 11+3 nädalat rase ning täna tehti I trimesti vereproov (UH on järgmisel nädalal).
Tulemustest selgus et papp a on 4,05 U/l ja fb-hcg 134.7 u/l
Ega te ei oskaks hinnata, kas need väärtused on normi piires.

Aitäh!

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, näitajad on korras, Uh ka oluline. Siis saab lõpliku tulemuse öelda.DRKadastik