Rasedustest näitab negatiivset aga sümptomid on olemas 10.07.24 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere, jätsime elukaaslasega rasedusvastaste vahendite kasutamise ära siin eelmise aasta augustis. Mul on alati olnud ebaregulaarne tsükkel kuigi pikim mis olnud on, on 48 päeva. Hetkel jookseb 55 päev ja mul on viimased 2 nädalat olnud iiveldus mis läheb iga päevaga tugevamaks. Tegin täna hommikul testi aga näitas negatiivset. Kas on võimalik, et ebaregulaarse tsükkli korral oli veel liiga vara testi teha? Kas ma peaks pöörduma arstile?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 25-aastane

Kirjutage üles viimase menstruatsiooni 1. päev. Korrake rasedusteste üks kord nädalas hommikusest uriinist.
Broneerige aeg naistearstile, kiiremini saate ehk noorte nõustamise keskustesse. Kogemustele toetudes teame, et võimalikud on nii valepositiivsed kui ka valenegatiivsed rasedustestid. Rasedus on kinnitatud siis, kui günekoloogilises ultraheliuuringus on näha loode ja tema südamelöögid. alati võite tulla vastuvõtule.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7