Sõlm jala lihases 01.03.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere

Avastasin vasaku jala sääre lihases sõlme, mis nähtav siis, kui pingutan lihast. Paremal jalal puudub sama kohapeal selline sõlm. Kuna suvel sai tegeleda aktiivselt jalgratta spordiga, ning mu vasak jalg on väheke paremini arenenud (lihase välimuse järgi) kui parem, äkki on siis see asja põhjus?

Aitähh

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilma nägemata arvamust avaldada võimatu. Tulge või minge kirurgi vastuvõtule.