Peapööritus 19.04.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
Esmaspäev tehti üldnarkoos (laparoskoopia), õhtul sain koju, kõik korras. Teisipäev ka korras aga kolmapäev algas peapööritud. Käisin arstil põhjust ei leitud, näitajad kõik korras. Söön korralikult, vererõhk korras, haavad valu ei tee. Nii kui korra kummardan, hakkan kohe tuikuma ja tekkib iiveldus, isegi väiksema kummarduse puhul. Teist päeva juba ja üle ei lähe, ei suuda midagi teha. Enne pole nii olnud. Mis võib olla põhjuseks? Tänades.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Laparoskoopia operatsioon seda põhjustada ei tohiks. Ehk siis narkoos? Tavaliselt lähevad sellised asjad mõne päevaga üle. Kui seda ei juhtu, siis peaksite uuesti arstile pöörduma,et leida põhjus. Võimalik ka haiguse ja operatsiooni juhuslik kokkulangevus.