Jalavigastus 11.12.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Olen naine, 18aastane, jalalaba on paistes juba kaks kuud,alguses ei saanud üldse käija,alguses oli ka sinine. Pöördusin perearsti poole kes pani diagnoosiks jalalaba nihestus.Ravi ta ei määranud. Et las elastikside olla peal ja spordikreemiga määrida. Kuid see ei aita. Kas peaksin pöörduma spordivigastuste arsti poole. Teisi haigusi praegu ei ole.

Tänan!

Arst vastas:

dr Aalo Eller

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Kindlasti peaksite pöörduma ,et täpsustataks diagnoos ja saaksite adekvaatse ravi.

Lugupidamisega A.Eller