Jalavigastus 02.08.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

Ca 4 kuus tagasi väänasin jala välja kui kukkusin natuke halvasti. Jalg oli paistes rohkem kui kuu aga ma kuhugi ei pöördunud sellega hiljem. Praeguseks paistetus läinud ja üldiselt tundub nagu oleks kõik korras aga peale kukkumist on mul jalg hakanud väga palju krõksuma ja kui ma jalalaba näiteks venitan kummalegi poole siis on endiselt natuke valus. Peale pikemaid jalutuskäike või sportlike tegevusi on ka jalg kergelt valus. Mu küsimus on et kas ma peaks sellega kuhugi pöörduma või on see lihtsalt selline asi, millel ma pean ära ootama kuni täiesti korda läheb ise kõik?

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Kindlasti jalg veel taastub, kuid soovitan pöörduda ka füsioterapeudi vastuvõtule. Kui soovite aktiivse elustiiliga jätkata, oleks vajalik jala tugevdamine, et soovitud koormustele jalg vastu peaks.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut