Jala vigastus 05.08.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere

Ma vaanasin eile enda jala kondides ara oli usna valus ja kohe loi paiste ka.1paeval ma selle peale toetada ei saanud ultse aga teisel paeval on juba parem.Sooviks teada millega on tegemist kui hull see on ja kaua ravima peab seda

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Arvan, et tegemist on hüppeliigese külgsidemete venitusega. Ravi võib kesta ortienteeruvalt 3-6 nädalat.
Raviks külmkompress, kannakõõluse venitused, hüppeliigese tasakaaluharjutused ja säärelihase jõuharjutused.

https://www.youtube.com/watch?v=W9lT3gfehC0

Priit Ailt