Valu proteesitud puusaga jalas. 09.09.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Kaks kuud tagasi lõigati vasak puus. Pandi titaan protees. Kõik oli ok kuni 8 sept.öö
sel tekkisid valud. Jalg liigub. Võtsin paratse
tamol codeini. Mis võis juhtuda? Kas asi tõsine. Kas peaks arstile pöörduma. Kui
jah siis kelle juurde?

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Keeruline nii öelda, milles põhjus. Operatsioonist on möödunud veel vähe aega ja taastumine on pikk. Kui valu möödus ja jalg liigub, pole põhjust muretsemiseks. Kui valu püsib või muutub hullemaks, konsulteerige oma perearstiga.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut