vajaksime ortopeedilist abi 09.06.04 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere!Meil on suur probleem Ehk oskate aidata.Laps hoiab pead vastu paremat õlga, oleme saanud massazi aga erilist paranemist ei ole.Käisime koguaeg Tln.lasteneoroloogi vastuvõtul(dr.Õim)juures ,tema saatis meid nüüd ortopeedi juurde,et saada kons.operatsiooniks,kuid kahjuks sattusime vist valel päeval ,sest dr Ilitskajal oli VÄGA paha tuju ja tema väitis et pole siin paremal pool häda miskit et teil vasak lõug valesti aga tulge aasta pärast tagasi siis vaatame.Mind teeb see väga murlikuks sest teg, me laps ikkagi ju on paremale pea viltu.Ja kui helistasin tagasi dr Õimile siis ta soovitas ikkagi minna ortopeedi juurde ,aga kellegi teise juurde ,mitte enam dr. Ilitskaja juurde.Mis teie soovitaksite?Suur Suur aitäh kui leiate aega vastata ja soovituse anda.
Väikese Britta ema Saile

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,

Operatsiooni vajadus on vaja otsustada koos ortopeediga. Lapsevanemal on võimalus saada konsultatsiooni ka teiselt ortopeedilt. Nüüd ei olegi muud, kui varuda kannatlikkust ja konsulteerida teise laste ortopeediga.
Edu,
Heli Grünberg