Liigvarane seemnepurse? 25.03.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

TERE Lgp. Dr. Punab

Minu poisil, kes on 17-aastane(ise olen temast vanem), on küllalt kiire seemnepurse olnud koguaeg. Aga viimased paar korda toimus seemnepurse kohe kui asetas suguti tupe äärde ja eelmäng on ka meil küllalt lühike ca 5 min. Viimane kord oli spermas ka verd. Ja seda ei ole tal varem kunagi olnud. Kui meil on mõlemal voodis probleeme, ühel liiga kiire, teisel liiga aeglane, kas siis peaks koos pöörduma kuhugi, ja kuhu anonüümsesse kabinetti pöörduda Tartus.

Ette tänades...

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Veri spermas viitab sugutrakti põletikule. Ka varase seemnepurske teke viitab samale hädale. Soovitaksin mehel tulla vastuvõtule. Et mitte aega kaotada ei tohiks ta enne vastuvõttu vähemalt 5 tundi kusel käia, siis saab kohe analüüsid võtta. Samuti soovitaksin ma ka teil lasta ennast sugutrakti põletike suhtes uurida.

Edu soovides

Margus Punab