Suguhaigus? 28.07.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, peaaegu aasta aega vaevlenud sügeluste ja lõhedega peenise eesnahal kui ka pea peal, lisaks on pea ja eesnaha ühenduses tekkinud väike villi moodi asi mis enam ära ei ole kadunud ja läheb kergelt katki / nagu väiksed nõelad torgiksid sealt kui katki on ja veel ka eesnaha alt samamoodi

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõik põletikud on kenasti ravitavad. Tuleb jõuda õige arsti juurde, kes saab aru, mida ravida tuleb ja siis sellega süsteemselt, ka tulemust kontrollides, tegeleb.