Eesnäärmepõletik? 11.03.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Probleem sai alguse juba eelmisel aasta, aga ise ei pööranud sellele suurt tähelepanu...nimel algselt tekkis alaselga valud, just siis andis tunda kui näiteks pikutasin või istusin diivanil kuidagi imelikult aga mugavalt ja püsti tõustes oli selg nn kange ja valus, aga see kadus ka kiirelt kui end natuke liigutasin.
Enam vähem samal ajal tekkis ka kerged raskused põie tõhjendamisel, lihtsamini öeldas pida rohkem pressima/punnitama..ming hetk hakkasingi põiel käima potil istudes, aga kuna see mind ei häirinud siis ei teinud ka asjast suurt numbrit...tänaseks on asi sedasi hullemaks läinud, et seda pressimist peab aina tugevamalt tegma, et põit tühjendada...öiseid wc käimisi pole, pigem võin vabalt päeva peale vähe käia. Nüüd on vahepeal alakõhu paremas pooles ebamugavus tundeid olnud ja vahel harva paremas munandis ka..Jaanuaris käisin PSA testi tegemas ja see oli 0,83, ehk siis igati normis.
Perearsti telefoni teel ka viimase nädala jooksul kätte ei saa, et saatekirja küsida meestearstile...kas ilma selleta siis tõesti kuidagi ei saa meestearsti vastuvõtule?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tasulisele vastuvõtule saab alati ka ilma saatekirjata pöörduda.