Valged laigud peenisepeal ning peenisenaha all 02.06.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! märkasin paar nädalat tagasi, et peenisepea peale ning peenisenaha alla on tekkinud mingisugused valged laigud ja mõnesse kohta ka valged punnid. Sügelust ega ebamugavust seal piirkonnas pole väga tähele pannud. Lisasin ka pildi! Ehk oskate aidata.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta kahjuks arstiabi anda pole võimalik. Saate alati pöörduda oma perearsti või meestekliinikus noorte nõustamise kabinetti!
Antud muutus näitab naha kahjustust. Põhjus vajab aga täpsustamist. Siis saab rääkida ka ravist.