Peenis valutab peale urineerimist 03.06.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, mul selline mure et vahel peale urineerimist on peenises valu ja see vahepeal hakkab valutama kui ma liiga kaua seisan või kusgilt kõrgemalt jalgadele maandun, see sai alguse tükk aega tagasi peale onaneerimist.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Siin tuleb täpsustavad uuringud teha. Tulge meestekliinikus noorte nõustamise vastuvõttu. Kaasa ka hommikune esmasjoa kuse analüüs!