Põletikuline laik 10.06.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere mul oli mycoplasma genytalium dna/rna raviti 1 kuuriga välja ja hiljem spermaproov mis oli korras.küsimus selline kas see põletikuline laik läheb ajaga paremaks? Natuke nagu annab tunda veel

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks ei oska ma "see põletikuline laik" kohta midagi kosta. MG on kusitipõletiku tekitaja. Kui on väljaspool miski põletikuline laik, siis vajab see kindlasti eraldi käsitlust.