Munandi valud 04.06.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist
Tahtsin uurida kas see on okei kui käin jooksmas ja siis kui natuke jooksen siis hakkavaf mõlemad mundandid või uks neist valutama ja kui kannan näiteks jooksmise ajal ümber keha pükse siis hakkavad ka valutama

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Valu ei ole kunagi normaalne. Soovitan tulla meestekliinikusse noorte nõustamise vastuvõtule. Munandi piirkonna valudel on kaks suuremat (põletik ja närviärritused) ja palju harvemaid põhjuseid. Peale täpsustavat vestlus, läbivaatust ja esmaseid uuringuid saab probleemi kohe lahendama asuda.