Rasedusvastased vahendid meestele 28.05.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Kas nüüd 2024 aastaks on jõudnud Eestisse meestele rasedusvastaseid vahendeid või meetodeid?

Vasektoomiaga olen kursis aga sellele ma ei kvalifitseeru ja seda ma praeguses eas ei soovi ka. Kondoomid kipuvad ebamugavusi tekitama ja segab ka intiimset momenti.

Mis variandid veel on?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks häid muid variante meestele pole ja lähiajal ei tea, et oleks ka tulemas.