Kühm munandikoti peal allpool 29.05.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
Munandikoti peale on tekkinud kühm. Meenutab olemuselt pilonidaaltsüsti. Suurus pikkuselt bes 4cm ja laius 2cm. Katsudes veidi valulik. Kas peaks pöörduma kuhugi ja mis see olla võib?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta siin nõu anda kahjuks pole võimalik. Pöörduge oma murega kas perearsti või noorte nõustamise vastuvõtule meestekliinikus.