Valutab 03.07.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenise keskelt, seal, kus kaudu uriin välja tuleb, on konstantselt valus. Käisin arsti juures ja ei leitud analüüsiga (uteetrakaapega) midagi. Kas teil on ideid, mis see olla võiks ja mis edasi teha?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Uuringud on korras, sagedasemate suguhaiguste proovid haigusliku leiuta. Teid vahetult nägev ja uuriv arst saab anda täpsemad ravisoovitused.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi