Potens nõrk 19.07.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,kas saan veel kuidagi mingit abi mõne korra kuus seksimiseks. Erektsioon tekib vahel aga paari minuti jooksul vajub ära. Mida ja kuidas see süst toimib.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Esimene küsimus on see, mis on probleemi põhjus? Ehk saab seda mõjutada.
Kas hormoonid on uuritud?
Milline on eesnäärme seis?
Ravimeetodeid on mitmeid - nii tablettravi, süstiravi, nende erinevad kombinatsioonid. Proteesini välja.
Kui soovite oma probleemiga lahenduse suunas liikuda, siis soovitan ikkagi meestearsti vastuvõtule jõuda.