Laigud peenise peal 14.08.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere kas probleem pildil võib olla pärmseen või mõni suguhaigus? Pildil äsja pestud peenis. Samuti kusedes on tunda, et kusiti on seest väga kuum.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Üsna kole põletik on. Põhjused tuleks selgeks teha. Seksuaalkäitumine jne. Selline pilt on enamasti seotud bakterite vohamisega. Suguhaiguste riski saab hinnata esmasjoa kuse analüüsiga. Tulge vastuvõtule! Kui meestekliinikusse, siis kaasa nimetet kuse analüüs ja peenist enne visiiti 12-24 tundi mitte peasta!