Valu peenises, pärakus, alaseljas, tuharas 22.08.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Aastaid võitlen valu ja kipitustundega peenises. Korduvalt eesnäärme sekreeti võetud, sperma analüüsid jne, aga need ei näita kunagi midagi halba. Ultraheli arst pani diagnoosi aasta tagasi, et vesikuliit. Kas vesikuliit vajab mingit eraldi ravikuuri, kas see võib mu valusid põhjustada? Olen tähele pannud, et kui palju liikuda, siis on nagu parem. Aga üldiselt nagu läheb koguaeg hullemaks vaikselt. Mida ma saaks veel teha, et normaalset elu jälle elada? Eesnäärme sekreedi ja uriini uuringud ei näita midagi. Olen ka teie kliinikus neid korduvalt andnud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma kogu lugu nägemata ma siin miskit nõu sellise keerulise kompleksprobleemi puhul anda ei saa. Kui seisund vaikselt halveneb, siis pole järelikult tegelikku probleemide põhjust ikkagi üles leitud. Kui soovite, võite alati minu vastuvõtule tulla. Igal probleemil on põhjus ja enamasti, kui see leitud, siis ka lahendus.