Tere lugu selline et kottide peale tekkisid punased punnid nad sügelevad aga valu ei tekita perearst soovitas kasutada põletiku vastast kreemi 30.08.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas on põhjust karta

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ei ole! Ilmselt on tegu karvanääpsu põletikuga. Jätkake teile määratud ravi kuni 10 päeva. Kui midagi jääb ikka häirima, saate alati tulla meestekliiniku noorte nõustamise vastuvõtule kontrolli.