Terav torge lahklihas 16.09.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, endiselt on torkiv valu lahkliha piirkonnas ja sabakondi juures. Mõned kuud tagasi sai ka teie vastuvõtul käidud.
Urineerimise ja teiste asjadega probleeme pole.

Valu tuleb täiesti tühjakoha pealt.

Olen proovinud ka valuvaigistavaid küünlaid aga need ei aidanud. Valu on periooditi ehk mitte alati

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Lugu teadmata on keeruline lisasoovituse anda.
Minu taktikaks on esmaselt põletik sugutraktis välistada. Kui see pool korras, siis pigem aitab vaagna füsioterapeut. Ilmselt seda ka soovitasin...