Kondüloomid? 20.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on tupe ava piirkonnas juba pikemat aega üks pisike näsake. Valutu, kuid katsudes on tunda, et nahapinnast kõrgem. Olen mitu korda pealmise osa katki tõmmanud mille tagajärjel hakkab see veritsema. Seejärel mõneks ajaks näsa kaob, see koht on katsudes täiesti sile, nagu polekski enam midagi!...ja siis mõne aja pärast ilmub uuesti! Millega võib tegu olla? kas on võimalik, et see on kondüloom? Ja miks neid siis rohkem pole?
Käisin u paar kuud tagasi ka günekoloogi juures (muul põhjusel) ja tsütoloogiaproov oli korras......
Äkki oskate nõu anda?
Tänan!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Oskan nõu anda.
Pöörduge plaanilises korras naistearstile. Ilma kllinilist pilti nägemata ei saa diagnoosi püstitada.