Valu tuppe piirkonnas 11.10.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Juba nädal aega valutab tupe piirkonnas paremal pool. Valu on nagu vaagna luu/kondi juure, tupe juurest päraku poole liikjdes (nende vahel , paremal pool).. Valu mõõdukas aga püsiv, istudes valutab rohkem, seistes vähem.öösel valu ei sega. On olnud ka varem mitu kuud tagasi siis möödus ise. Valuvaigisti ei aita eriti.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 24-aastane

Broneerige aeg noorte nõustamise keskustesse, kus teid uuritakse, tehakse vajalikud analüüsid jms.
Teid nägemata, kirjelduse järgi peaks ehk välistama esialgselt endometrioosi.
Endometrioosi kontrolli all hoidmiseks sobivad hästi antibeebipillid.
Günekoloogilise läbivaatusega saab välistada muud tupes olevad haigused.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7