Laserepilatsioon bikiinipiirkonnas 16.10.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere

Olen pikalt mõelnud bikinnipiirkonnas teha laserepilatsiooni, kuid olen alati mõelnud et kuida ssee võib mõjuda organismile jne. Seetõttu mõtleisn ,et küsin selles osas infot naistearstilt, kes on meditsiinivaldkonnas sees, et kas või mil moel võib bikiinipiirkonnas tehtav laserepialtsiooni mõjutada organismi jne või kui ohtlik selle teostamine on?

Ette tänades.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Laserepilatsioon bikiini piirkonnas ei ole ohtlik ja selle protseduuri sobimine on individuaalne. Laserepilatsioon annab pikema efekti võrreldes tavalise raseerimise või depilatsiooniga. Oluline on järgida protseduuri järgsete hügieeni ja kreemitamise nõuandeid. Protseduuri tegemise ajal ei tohiks olla tupepõletikku ega vererohket menstruatsiooni aega.