mure 09.05.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, olen viimased aasta aega võidelnud ärevusega ja viimastel kuudel on mure selles, et jäsemetes ja kätes tihti lihastõmblused, lisaks on raskuste tassimisel nt poekott vahel hakanud peale seda sõrmede värin, mis ei lase mõned tunnid nt telefoniga trükkida, järgmine päev korras kuniks järgmise korrani, kas tegu võib olla ärevusega või mõne raskema närvikahjustusega?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võiks siiski läbi perearsti kontrollida veremineraalide (Ca., Mg., K., Na.)taset vereseerumis. Kui see korras, siis ärevushäire diagnoosiks visiit neuroloogi juurde.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika