Tugev valu vasakul alakõhus, kiirgab jalga 21.09.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mõned päevad tagasi tekkis valuaisting vasakul alakõhus, umbes munasarja piirkonda. Valu oli alguses nõrgem, aga läks tugevamaks ja nüüd kiirgab ka reie siseküljele. Vahepeal tekivad teravamad valusähvatused. Ibuprofeen leevendab nö teravaid valutippe, kui mõju kaob, on jälle võimatult valus olemine.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valud alakõhus ei ole tavaliselt neuroloogilise põhjusega. Soovitan pöörduda kõhukirurgi poole, ka läbi EMO kui valu on väga tugev.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika