Röntgen peale kopsupõletikku 12.12.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Kas on tavapraktika, et kopsupõletiku-järgselt röntgenit ja vereanalüüsi ei tehta? AB-kuur kestis kokku 13 päeva (ravi käigus pidi AB vahetama), palavik kadus sisuliselt päevaga, kui oli õige AB saadud. Köha on peaaegu kadunud, enesetunne korras. Kuulates oli kops korras, arst ei pidanud röntgenit vajalikuks.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kui kõik haigusnähud on taandunud ja arst on kindel, et patsient on paranenud , siis kordusuuringu tegemine või mittetegemine on tema otsus. Usaldage oma arsti !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi