Keele all olevad veenid 19.07.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Kas selline vaatepilt on normaalne? Pole kunagi nii siniseid veene olnud. Kas see on ohtlik tervisele, ja kas peaks mingisuguseid abinõusid kasutusele võtma?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Otsest haigust ei paista. Keelealune ongi selline. Võite paluda, et Teie tuttavad näitaksid oma keelealuseid, saate võrrelda, ehk see hajutab muret.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi