Vasaku kehapoole valu 15.05.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Umbes kuu tagasi hakkas öösiti vasak käsi valutama. Just õla alt. Päeva peale läks valu ära ja hommikul jälle. Valu lõi paar nädalat hiljem ka kaenla alla ja rindu. Selline tunne justkui oleks kaenla alt ja kaela pealt lümfid valusad, aga tunda turset pole. Vereproovid olid korras, paar päeva hiljem sain mingi viiruse (nohu, palavik)
Nüüd kui mu raske töö on lõppenud, hakkas sama jama pihta. Röntgen ei näidanud midagi. Ka vasak jalg vahepeal annab tunda. Vasak külg on enne ka tundlikum olnud.
Talvel ma seda tööd ei tee. Kas see võib siiski olla tööst ja et magan selle külje peal enamus aja ?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Teid on uuritud ja pole leitud rasket haigust, see ju väga hea. Tasub nõu pidada füsioterapeudiga, leida lahendusi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi