Pikalt kestev tuim kõrvavalu 18.06.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Olen tundnud tuima kõrvavalu juba pea kuu aega. Perearst vaatas kõrvad üle, kõrvad on turses (vasak tugevalt turses, parem õrnalt) ja määras turse alandamiseks paar nädalat tagasi cirruse kuuri. Kuuri ajal valu veidi taandus, kuid oli kohe tagasi peale kuuri lõppemist.
Kas see võib olla seotud kevadel kaks kuud kestnud nohuga? Nohu oli mul märtsist mai algusenii, mille jooksul olid kõrvad nuuskamise ajal pidevalt lukus. Keskkõrvapõletikku perearst ei kahtlusta, palavikku mul ei ole ja nohu lõpust on ka tegelikult juba palju aega möödas. Samuti ei ole ma vahepeal saanud mingit muud viirust.
Olen täiesti nõutu, milles võiks asi olla?
Kas kasvajaline protsess peas, kõrvas või kurgus tundub ka võimalik või pigem on see kevadise viiruse tüsistus? Kas selline asi laheneb üldse ise?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere!
Kindlalt midagi oletada ei saa. Palun pöörduge oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi