Lima kurgus ja hääl ära mitu kuud ja keel tagant valge.kas on maomahla palju või vähe.oli 20a tagasi Helicobacter liiga vähe 06.07.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Lima kurgus palju ja pärast koorega kohvi joomist ja hiljem ka pärast sööki. Keel tagant valge.20a tagasi oli Helicobakter hiljuti kopsuklamüüdia sain antibiootti. Rotusid ei kasuta palavik pole aga see lima, põletikuarv 8.Kas oleks liiga hänet Maria või liiga vähe?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vaevused võivad olla seotud antibiootikumravist tuleneva seedetrakti bakterite tasakaaluhäirega ja reflukshaigusega. Soovitan perearsti konsultatsiooni, põhjendatud uuringuid, edasist käsitlust.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi