Kukkumine-ribi 07.09.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Nädal tagasi kukkusin palgi ribidesse. Valud on. Sügavalt hingata ei saa, köhida ka mitte..aga samas vist murtud ribidega nagunii midagi ei tehta...küsimus on, kas on vaja päriselt kuskile pöörduda? Kui oleks ribi ots kopsus või südames,siis ma ilmselt siin ei kirjutaks..eks?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vajalik on arstlik läbivaatus, uuringud. Selgus ja hingerahu on suur väärtus, eks ?Korralik valuravi ja röga lahtistav ravi. Kannatada ei tasu !
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi