teelt kõrvalekaldumine 18.10.24 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Läksin täna jalutama ja järsku kaldusin kõnniteelt vasakule rohu peale. Alaseljaga on probleeme Käisin neurokirurgi vastuvõtul ,probleeme ei leidnud ainult luude hõrenemise tõttu pean uuringu tegema. Minu küsimus on,miks on kõnniteelt orientatsiooni häire

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik on lühiaegne teadvusetusseisund. Alaselg siia ei puutu. Kui seisundid korduvad, tuleb minna aju uuringutele, suunab neuroloog.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika