Hcg peale siirdamist 22.07.24 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere,

Minul oli 5 päevase blasto siirdamine loomulikku tsüklisse.
OV test oli positiivne 19.06
FET Siirdamine 25.06
Esimene veretest 06.07 tulemus 154,71 IU/l
Teine veretest 10.07 tulemus 593,20 IU/l
Kolmas veretest 13.07 tulemus 1924 IU/I
Neljas veretest 19.07 tulemus 7340 IU/I

Kaks nädalat siirdamisest sai siis 09.07.
Kas selline HCG tõus on normis?
Kuna eelmise rasedusega olid numbrid oluliselt suuremad, siis olen mures, et kqs numbrid liiga madalad?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 37-aastane

Hetkel muretsemiseks põhjust ei ole. Tegelikkuses ei ole võimalik ülitäpselt teada saada embrüo pesastumist.
Kuna Hcg on tõusutendentsiga, siis hetkel olukord rahulik. Ka on erinevatel laboritel erinevad analüsaatorid ja erinevad normväärtused.
Kaunist raseduse jätku. Mikropediaatrid soovitavad foolhapet.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7