lahkliha rebendid 12.10.24 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Sünnitusest on möödas 6päeva,täna märkasin et häbememokal on õmblus lahti ja mokk on nagu kahes jupis, kas tahaks uut õmblust ja kas saab ka erakorralise õmbluse ilma et peaks günekoloogi järjekorda ootama?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Soovitan teil kohe pöörduda sünnitusmaja (kus te sünnitasite) vastuvõtu tuba (osakonna), laske valvearstil vaadata mis juhtus. Mida kiiremini uued õmblused peale kantakse, seda parem on tulemus