Õlgade ragisemine 23.07.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Vabandust unustasin ka mainida,et tegelen jõusaalis raskuste tõstmisega ja korralikku soojendust eriti ei tee. Kas lihassõlmed võivad olla tekkinud ka sellest?

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Jah, trenni tegemine kindlasti mõjutab. Valu mõttes võiks üle vaadata jõusaali kava, ehk on vaja lisada kavasse nö õlga stabiliseerivad/tugevdavad harjutused. Hea oleks konsulteerida selles osas mõne füsioterapeudiga.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut